Svarīga informācija

18.12.2018 Ziemassvētku un Jaunā gada svētku brīvdienās 2018.gada 24., 25., 26., 31.decembrī un 2019.gada 1.janvārī maršrutu Rīga – Bauska un Rīga – Kalnciems autobusi kursēs kā sestdienās, svētdienās. Rīta reiss Skaistkalne – Rīga tiks izpildīts kā brīvdienās, plkst. 5:50 no Skaistkalnes uz Rīgu. Reisi, kuriem izpilde parasti noteikta svētdienās, 23., 30.decembrī būs slēgti, bet tiks izpildīti 26.decembrī un 1.janvārī. Atsevišķos maršrutos laikā no š.g. 22.decembra līdz 1.janvārim paredzētas izmaiņas.

Aicinām pasažierus pirms brauciena pārliecināties par autobusu kustības laikiem http://www.1188.lv/satiksme/starppilsetu-autobusi (skatīt konkrētu datumu) un http://www.autoosta.lv

***

Informācija par pieturu Jēkabpilī

Visos maršrutos, kas iebrauc Rīgā vai izbrauc no Rīgas pa Jūrmalas šoseju (Liepāja, Saldus, Kuldīga, Ventspils, Talsi) noteikta papildus pietura pasažieru uzņemšanai/izlaišanai "Zolitūdes iela".

Maršrutos Rīga - Gulbene - Balvi, Rīga - Viļaka - Žiguri, Rīga - Viļaka - Baltinava visos reisos un abos virzienos Gulbenes pilsētā noteiktas papildus pieturas pasažieru uzņemšanai/izlaišanai “Gauja”, "Viesnīca" (O.Kalpaka iela) un "SuperNetto" (Blaumaņa iela).