Uzmanību!

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta COVID-19 infekcija, 6. novembrī, braucis ar autobusu Rīga – Iecava – Bauska no Rīgas autoostas, plkst. 12:50 līdz Iecavai un braucis atpakaļ no Iecavas plkst. 18:58  ar autobusu Bauska-Iecava-Rīga.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajā maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

! Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar COVID-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

 

Cienījamie pasažieri !

AS Nordeka aicina rūpēties pasažierus par savu un līdzcilvēku veselību, ievērojot piesardzības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatīšanās ierobežošanai sabiedriskajā transportā!

Lai rūpētos par autobusa vadītāju un pasažieru veselības stāvokli, pirmās četras sēdvietas pasažieriem nebūs pieejamas un biļešu tirdzniecība tiks uzsākta ar 5. sēdvietu.

Papildus informācija :

maskas_jalieto.png 

Sejas maskas ispējams iegādāties AS Nordeka autobusos, cena 0.70 EUR.

 

Braucot sabiedriskajā transportā, jālieto mutes un deguna aizsegs (Autotransporta direkcijas informācija)

 

Atjaunota reisu izpilde

Par atceltajiem reisiem

 

Uzņēmumā veiktie pasākumi sakarā ar koronavīrusu

 

Aktualitātes...

Priekšlikumiem un ierosinājumiem

Mēs augsti vērtējam Jūsu līdzdalību mūsu piedāvāto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai