Olaine -> Rīga (16:10 - 19:10)
K5034 Olaine - Rīga | ||||||
No 30.10.2021 | ||||||
Pieturvieta / izpildes dienas | 1 - 5 | 6,7 | 1 - 5 | 6,7 | 1 - 7 | 1 - 7 |
Olaine | 16:10 | 16:10 | 17:10 | 17:10 | 18:10 | 19:10 |
Olaines 2. vidusskola | 16:11 | 16:11 | 17:11 | 17:11 | 18:11 | 19:11 |
Pašvaldība | 16:12 | 16:12 | 17:12 | 17:12 | 18:12 | 19:12 |
Veselības iela | 16:12 | 16:12 | 17:12 | 17:12 | 18:12 | 19:12 |
Jelgavas iela | 16:13 | 16:13 | 17:13 | 17:13 | 18:13 | 19:13 |
NIP | 16:16 | - | 17:16 | - | - | - |
Zeiferta iela | 16:19 | 16:13 | 17:19 | 17:13 | 18:13 | 19:13 |
Koledža | 16:20 | 16:14 | 17:20 | 17:14 | 18:14 | 19:14 |
Rīgas iela | 16:21 | 16:17 | 17:21 | 17:17 | 18:17 | 19:15 |
Grēnes | 16:23 | 16:20 | 17:23 | 17:20 | 18:20 | 19:17 |
Jaunolaine (Meža iela) | 16:25 | 16:24 | 17:25 | 17:24 | 18:24 | 19:20 |
Jaunolaine (Baznīcas iela) | 16:27 | 16:25 | 17:27 | 17:25 | 18:25 | 19:22 |
Lubaušu iela | - | - | - | - | - | - |
Austrumu iela (Lubauši) | - | - | - | - | - | - |
Dzelzceļnieku ciems | 16:28 | 16:26 | 17:28 | 17:26 | 18:26 | 19:23 |
Lubauši (šos.A8) | 16:32 | 16:30 | 17:31 | 17:30 | 18:30 | 19:26 |
Bērzpils | 16:35 | - | - | - | - | - |
Baložu stacija | 16:36 | - | - | - | - | - |
Gaismas | 16:38 | - | - | - | - | - |
Stūnīšu ezers | 16:40 | - | - | - | - | - |
Lapiņu dambis | 16:41 | - | - | - | - | - |
Tīraine | 16:42 | - | - | - | - | - |
Lindes | 16:43 | - | - | - | - | - |
Medemciems | - | 16:36 | 17:35 | 17:36 | 18:36 | 19:30 |
Mežkalna iela | 16:45 | 16:41 | 17:40 | 17:41 | 18:41 | 19:35 |
Rīga (Elizabetes iela) | 17:05 | 17:00 | 18:00 | 18:00 | 19:00 | 19:55 |