slud.jpg

Pēc uzvaras VSIA “Autotransporta direkcija” 2019. gada jūlijā izsludinātajā iepirkumā “Par tiesību piešķiršanu sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanai ar autobusiem reģionālās nozīmes maršrutu tīklā” , sākot ar šā gada 1. augustu, AS “Nordeka” uzsāks pasažieru pārvadājumu sniegšanu Bauskas reģiona iedzīvotājiem, aizstājot līdzšinējo pārvadātāju. Arī savienojumu “Bauska-Rīga” AS “Nordeka” apkalpos, kā līdz šim, tikai pasažierus un, protams, arī autobusa vadītājus pakalpojuma iesaistē sagaida jauni un ērti autobusi. Gandrīz visi autobusi būs pielāgoti cilvēku ratiņkrēslā pārvadāšanai, tāpat pasažieriem sevi interesējošajām pieturām garām neļaus pabraukt modernā pieturu paziņošanas sistēma, un par drošību salonā rūpēsies videonovērošanas kameras. Novitāte attiecībā pret līdz šim sniegto pakalpojumu ir bezizmešu elektroautobusi, kas Bauskas novada iedzīvotājus apkalpos tuvākos maršrutos, kā arī velosipēdu turētāji, ar ko būs aprīkota daļa autobusu, kas, iespējams, ļaus papildus attīstīties lauku tūrismam.

Lai pakalpojums būtu pilnīgs, aicinām darbā Bauskas filiālē autobusa vadītājus, kurus apmācīsim, instruēsim, kā arī pienācīgi atalgosim, lai tie veiksmīgi iekļautos AS “Nordeka” komandā un pasažierus apkalpotu profesionāli, pašaizliedzīgi un ar smaidu uz lūpām.

 

***

Uzmanību!

  • No 7.decembra sabiedriskajā transportā pasažieru skaits nedrīkstēs pārsniegt 50% no transportlīdzekļa ietilpības. Ja nebūs iespējams kontrolēt pasažieru iekāpšanu un izkāpšanu, tad transporta līdzeklī jābūt norādēm par sēdvietu izmantošanu, nodrošinot fizisko distancēšanos

 

  • No 7.decembra sabiedriskajā transportā sejas maskas būs jāvalkā arī bērniem no septiņu līdz 13 gadu vecumam

 

Cienījamie pasažieri !

AS Nordeka aicina rūpēties pasažierus par savu un līdzcilvēku veselību, ievērojot piesardzības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatīšanās ierobežošanai sabiedriskajā transportā!

Lai rūpētos par autobusa vadītāju un pasažieru veselības stāvokli, pirmās četras sēdvietas pasažieriem nebūs pieejamas un biļešu tirdzniecība tiks uzsākta ar 5. sēdvietu.

Papildus informācija :

 Braucot sabiedriskajā transportā, jālieto mutes un deguna aizsegs (Autotransporta direkcijas informācija)

 

Sejas maskas ispējams iegādāties AS Nordeka autobusos, cena 0.70 EUR.

 

Atjaunota reisu izpilde

Par atceltajiem reisiem

 

Uzņēmumā veiktie pasākumi sakarā ar koronavīrusu

 

Aktualitātes...

Priekšlikumiem un ierosinājumiem

Mēs augsti vērtējam Jūsu līdzdalību mūsu piedāvāto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai