Maršrutu Rīga–Olaine un Rīga–Kalnciems izmaiņas no 1. jūnija

Cienījamie pasažieri !

Sākot ar 2024.gada 1.jūniju izmaiņas maršrutos Rīga – Olaine un Rīga – Kalnciems.

Skat. pievienoto valsts SIA “Autotransporta direkcija” preses relīzi:

 

Reģionālo autobusu maršrutos Rīga–Olaine un Rīga–Kalnciems izmaiņas no 1. jūnija

No šī gada 1. jūnija reģionālās nozīmes autobusu maršrutos Rīga–Olaine un Rīga–Kalnciems vairākiem reisiem izmainīti to uzsākšanas laiki, kā arī braukšanas laiki starp pieturām. Maršruta Rīga–Kalnciems visos reisos tiek iekļauta pietura Kalnciems. Pasažieri tiek aicināti iepazīties ar jaunākajiem kustības grafikiem minētajos maršrutos, izmaiņas veiktas saistībā ar pārbūves darbu pabeigšanu Rīgas starptautiskās autoostas apkārtnē.

 Reģionālās nozīmes maršruta nr. 5034 Rīga–Olaine reisā plkst. 12.40 no Rīgas (pietura Elizabetes ielā) autobuss vairākās pieturās pienāks citos laikos, jo mainīti braukšanas laiki starp tām, kā arī galapunktā Olainē tas iebrauks septiņas minūtes agrāk nekā līdz šim. Minētajā maršrutā vairākos pēcpusdienas reisos uzsākšanas laiks būs desmit minūtes agrāk vai vēlāk kā līdz šim:

·         reiss no Rīgas plkst. 13.40 (līdz šim – plkst. 13.50),

·         reiss no Olaines plkst. 16.50 (līdz šim – plkst. 16.40),

·         reiss no Olaines plkst. 15.30 (līdz šim – plkst. 15.20).

 

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 7959 Rīga–Kalnciems visos reisos tiks iekļauta pietura Kalnciems (atrodas uz autoceļa V1091 Kalnciems–Kaiģi) un tiek grozīti braukšanas laiki starp pieturām. Citas izmaiņas:

·         autobuss reisā plkst. 05.00 no Rīgas starptautiskās autoostas darba dienās reisu turpmāk izbrauks piecas minūtes ilgāk;

·         darba dienās divi rīta reisi no pieturas Standarts tiks uzsākti piecas minūtes vēlāk - plkst. 06.05 (līdz šim – plkst. 06.00) un plkst. 09.20 (līdz šim - plkst. 09.15), nemainot pienākšanas laiku galapunktā;

·         katru dienu autobuss vakara reisā plkst. 17.50 no Rīgas brauks piecas minūtes ilgāks nekā līdz šim;

·         no Rīgas starptautiskās autoostas rīta reiss darba dienās tiks uzsākts piecas minūtes agrāk – plkst. 07.40 (līdz šim – plkst. 07.45) un vakara reiss katru dienu tiks uzsākts piecas minūtes vēlāk – plkst. 19.15  (līdz šim - plkst. 19.10).

 

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos autobusu maršrutos nodrošina AS “Nordeka”. Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Rīgas plānošanas reģionu.

 

 Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Saskaņā ar Sabiedriskā transporta pakalpojumu likuma 5.panta piektajā daļā noteikto, ATD kompetencē ir  izstrādāt, pārzināt un plānot maršrutu tīkla reģionālās nozīmes maršrutus, nodrošināt sabiedriskajam transportam no valsts budžeta iedalīto finanšu līdzekļu administrēšanu un piešķiršanu Ministru kabineta noteiktajā kārtībā un organizēt sabiedriskā transporta pakalpojumus reģionālās nozīmes maršrutos.

Atpakaļ